Aktualności
Wolne miejsca - Rekrutacja uzupełniająca do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych
17.07.2019

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego następujące szkoły dysponują jeszcze wolnymi miejscami:

Zespół Szkół Gospodarczych, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług, Zespół Szkół Zawodowych nr 1, Zespół Szkół Technicznych, Zespół Szkół Techniczno- Informatycznych (tylko w szkole branżowej I stopnia), Zespół Szkół Mechanicznych (tylko po szkole podstawowej),  IV Liceum Ogólnokształcące- oddziały integracyjne oraz oddziały sportowe (wymagane zdanie przez kandydatów prób sprawności fizycznej).

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt bezpośrednio z wyżej wymienionymi szkołami.

 

Jednocześnie przypominamy, że od 17 lipca 2019 r. trwa rekrutacja uzupełniająca. Wnioski o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy składać osobiście w wybranej szkole.

Liczba wyświetleń: 1099
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 oraz z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego. Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy
Wersja EPED: 2.10.19
05/30/2020 06:47:12 (EPED-CMS1)
Przejdź do góry